Valamit sosem értettem. Ha értelemmel rendelkező egyénnek tartod magad, ha fontos számodra a természet csendje, rendje, védelme, akkor miért mész el koncertekre, fesztiválokra? Nemcsak a városokra gondolok, bár ott akkora már ezafajta zűrzavar, hogy az emberek még a saját érzéseiket sem érzik. Én…